Kurs doszkalający dla nauczycieli – Villa Sattva

W blasku jesiennego słońca i w otoczeniu majestatycznych Karkonoskich gór, odbędzie się kolejny kurs doszkalający dla nauczycieli pod okiem Beaty Darowskiej.
Wydarzenie to jest przeznaczone dla wszystkich, którzy ukończyli kurs nauczycielski na poziomie 200 godzin u Beaty Darowskiej.

Program kursu obejmuje pogłębienie praktyki własnej, naukę oraz praktykę korekt do pozycji z drugiej serii, a wszystkie zajęcia odbywają się w kameralnej grupie, w której każdy może liczyć na wsparcie i indywidualne podejście nauczyciela. W części teoretycznej warsztatów omówione zostaną ponadto zagadnienia dotyczące filozofii yogi oraz metodyki nauczania.

WAŻNE INFORMACJE
* Całkowity koszt uczestnictwa (szkolenie + zakwaterowanie z wyżywieniem) – 2250,00 zł/os.
* Codziennie odbywają się trzy zajęcia – praktyka poranna (I, II seria Ashtanga Vinyasa Yogi lub praktyka Mysore), część warsztatowa (3 godziny popołudniu) oraz wieczorna medytacja lub pranayama.
* Wyżywienie obejmuje 3 wegetariańskie posiłki dziennie.

PROWADZĄCA
Beata Darowska – praktykuje Ashtanga jogę od kilkunastu lat. Doświadczona nauczycielka, uczennica Johna Scotta, od wielu lat asystuje mu na jego warsztatach i kursach w wielu krajach na świecie. Obecnie jest certyfikowanym przez niego nauczycielem na poziomie RYT 500.
Beata uczy na co dzień Ashtangi Jogi w Akademii Ruchu we Wrocławiu. Kształci nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy Jogi.
Jest stale zapraszana do prowadzenia warsztatów i kursów w Polsce i za granicą.

MIEJSCE
Villa Sattva to budynek przedwojennej szkoły podstawowej, który został odrestaurowany z dbałością o szczegóły. Mieści się wzdłuż potoku Wrzosówka w cichym i spokojnym Jagniątkowie. Pobyt tutaj to prawdziwy relaks i ukojenie dla duszy. Z obiektu można udać się w wyższe partie gór np. Śnieżne Kotły, a następnie granią w kierunku Śnieżki lub Szrenicy. Można również wyruszyć w niższe partie gór położone w lesie bukowo – dębowym. To tereny idealne na długie spacery, bieganie, czy jazdę rowerem. Kuchnia serwuje wyśmienite potrawy wegetariańskie oparte na naukach ajurwedy z zastosowaniem orientalnych przypraw.

Zapisy pod poniższym linkiem:

Kurs doszkalający dla nauczycieli z Beatą Darowską | 11-16.10.2022 – Akademia Ruchu Wrocław

Wydarzenie zostało zakończone.

Harmonogram

Mamy jak zwykle 3 bloki

8:30
Pierwsza Seria Prowadzona z elementami Drugiej
Ashtanga Vinyasa Yoga bez kontuzji
część teoretyczna
- 15:30
Technika wykonania wybranych pozycji z Pierwszej i Drugiej Serii

O mnie

Nazywam się Beata Darowska i jestem nauczycielka jogi.
Praktyka jogi jest moją pasją, a uczenie jej stało się moją misją, od kiedy zrozumiałam jak skuteczna metodą jest ashtanga vinyasa joga. 
Wierzę w jej wielką siłę transformacji.
Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie z uwagą i szacunkiem dla jego historii.
Pomagam mu odkryć jego potencjał i zgodnie z nim zadbać o jego rozwój.
Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy

Znajdź mnie